BKP-TKP Yeni Güçler Eş Başkanı İzzet İzcan başkanlığındaki Milletvekili adayları Değirmenlik köyünü ziyaret ederek halkla sohbet toplantısı düzenledi.

İzzet İzcan halka yaptığı konuşmada, TKP-Yeni Güçler, BKP İttifakının bir araya gelerek toplumun önüne ciddi bir alternatif koyduğunu, Kıbrıs sorununun çözümüne olduğu kadar, ekonomik ve sosyal sorunlarımıza yönelik çözüm önerileri hazırladığını, 7 Ocak 2018 seçimlerinde bunları hayata geçirmek için halktan destek istediklerini söyledi.
         Emeğe saygı en yüce değerimizdir.

En yakıcı sorunların başında yeni bir faiz yasasının yapılarak halkın kredi kurumları tarafından soyulmasının engellenmesi olduğunu dile getiren İzcan, “Faiz hiçbir zaman ana parayı geçmemelidir” dedi. “İşsizlik ve göç konusu diğer yakıcı sorunlarımızın başında gelmektedir” diyen İzzet İzcan, istihdamlarda vatandaşlara öncelik verileceğini, yabancı işgücüne eğer ihtiyaç varsa izin verileceğini söyledi. Yabancı emekçilerin bir mal gibi alınıp satılmasını asla kabul etmediklerini dile getiren İzzet İzcan, “TKP Yeni Güçler – BKP İttifakı, emeğe saygıyı en yüce değer olarak görmekte ve buna uygun davranmaktadır” dedi.

Halkın yoğun ilgisi ile devam eden toplantıda, TKP Yeni Güçler, BKP  Milletvekili adayları  ilerleyen saatlere kadar halkla sohbet etti.